top of page
zdnd (8).JPG

Hakkımızda 

DNDspor 2016 yılında kendi ailesi için bir ihtiyaçtan yola çıkarak çocuklar için fiziksel gelişim ve problemler çözmek üzere üretime başlamıştır. 30 senelik bir ahşap işleme tecrübesi ile Türkiye'de bu yeni ürünleri dünya kalitesi üzerinde sizlere sunmaktadır. Özellikle bebeklikten itibaren tüm  yaş gruplarına hitap edecek bu yeni nesil oyun alanları ve isveç duvarları en ince detayına kadar incelenerek üretilmiştir. Tüm ürünler el yapımı olup her noktası özenle kontrol edilerek çocuklarımızın kullanımına sunulmaktadır. 

isveç Duvarları Spor salonlarının çoğunda bulunmayan tüm spor egzersizlerini kolaylıkla yapabileceğiniz bir spor kompleksi özelliğini taşımaktadır. 

akıllı oyuncaklar çocukların dikkat dağınıklığını kontrol etme amacıyla geliştirilen ürünlerdir .

Rehabilitasyon ürünleri Türkiye'de sadece DNDSporun ürettiği özel materyallerdir . Tüm ürünlerimizde DNDspor olarak dünya kalitesi üzerinde bir kaliteye sahip olduğumuz için ürünlerimiz minimum 3 yıl garanti süreci bulunmaktadır.

Bireysel eğitimde yer alan özgürce materyallerle öğrenmenin yanında, bebeklikten itibaren fiziksel gelişime katkıda sağlamak amacı ile üretilen oyun alanları artık Türkiye’de. Emeklemekten itibaren tutunma tırmanma hedefe ulaşma gibi aktiviteler çocuklarımızın kas gelişiminin yanında hareketsel başarılarını da ortaya çıkarmaktadır. 

Ayrıca bedensel problemlerin çocukluktan itibaren çözümüne katkıda bulunmaktadır. Ülkemiz dışında gelişen masaj ve terapiler bedensel problemlerin çözümünü başarılı bir şekilde iyileştirdiğine şahit olmaktayız. Ülkemizde gelişmeyen ve doktorlarımızın bu eğitimi almadığını düşünecek olursak bebeklerimizin bu tedaviden yoksun olduğunu üzülerek söylemek zorundayız. İşte bu noktada Montessori fiziksel gelişim oyun alanlarında kullanılan çubuklar barlar ayak içine masaj yaparak ayak kaslarını uyararak yürüme bozukluklarının tedavisine yardımcı olur. Montessori fiziksel gelişim oyun alanları bir nevi çocuklarımız eğlenceli fizyotrapisti olurlar. Çocuklar sıkılmadan eğlenerek egzersizlerini yaparlar ve onlara farkında olmadan fizik tedavi uygularız. 
Montessori eğitiminin yanında fiziksel gelişimine katkıda bulunan bu oyun alanları çocuklarımızın yaşam kalitesini artırmak için kullanılabilir.

Üretim başlangıcından bügüne ve sonrasında devamlı olarak araştırma ve geliştirme halinde olan DNDspor en iyi ürünleri uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam edecektir. 

bottom of page